– prowadzenie działalności nastawionej na zadowolenie odbiorców ciepła
– stosowanie nowoczesnych technologii ograniczających ingerencję
w środowisko naturalne
– podnoszenie standardów świadczonych usług
– stała poprawa stanu bezpieczeństwa i higieny pracy
– zarządzanie energią w sposób efektywny, zapobiegający marnotrawieniu wykorzystywanej i zużywanej energii
Ustawa z dnia 12 września 2025 r. o bonie ciepłowniczym oraz o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia wysokości cen[…]
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Sp. z o.o. informuje,że w dniu 19.05.2026 r. od godz. 8.00 do godz. 14.00 wystąpi[…]
W Biurze Obsługi Klienta uzyskasz informacje o:
1. procedurze i kosztach przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej;
2. technicznych warunkach dostawy ciepła do obiektu;
3. finansowych warunkach dostawy ciepła do obiektu;
4. możliwościach zawierania umów sprzedaży ciepła;
5. przewidywanych przerwach remontowych w dostawie ciepła
Ponadto w Biurze Obsługi Klienta możesz:
– otrzymać materiały informacyjne i aktualną taryfę dla ciepła;
– skorzystać z porady technicznej związanej z zużyciem ciepła;
– sprawdzić swoją fakturę za ciepło;
– wypełnić ankietę;
– złożyć reklamację.
Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej korzystania z naszych usług w zakresie sprzedaży energii cieplnej.
Będzie nam niezmiernie miło, jeśli poświęcą Państwo kilka minut, aby podzielić się swoją opinią. Państwa odpowiedzi są dla nas bardzo ważne – pomogą nam lepiej dopasować ofertę oraz poprawić jakość świadczonych usług.
Ankieta jest anonimowa i zajmuje tylko kilka minut.
W branży ciepłowniczej wiemy, jak ważna jest jakość powietrza – dla zdrowia, środowiska i przyszłości. Dlatego wdrożyliśmy nowoczesne urządzenie do pomiaru jakości powietrza, które umożliwia bieżące śledzenie jego stanu w naszym otoczeniu.
Dzięki temu każdy może sprawdzić, czym oddycha – bo odpowiedzialne ciepło i energia to także troska o środowisko.
Kliknij w górny panel po prawej stronie i sprawdź jakość powietrza!
Z ciepła systemowego codziennie korzysta ponad 15 mln Polaków. To całkowicie bezpieczny produkt, zapewniający ogrzewanie i ciepłą wodę, dostarczany do budynków przez systemy miejskie. Zapewnia konkurencyjne cenowo ciepło i nie wymaga praktycznie żadnego zaangażowanie ze strony użytkownika. Jest bezobsługowe, ekonomiczne i dostępne przez cały rok.


W zimie rozgrzewa kaloryfer na ścianie, ale w lecie warto pochwalić się także „kaloryferem” na brzuchu. Aby to osiągnąć nie wystarczy przedurlopowy zryw.
Do aktywności fizycznej zachęcamy już od 2012 roku w ramach akcji treningowej nazwanej z przymrużeniem oka „Zmień bojler na kaloryfer”. Niemal wszystkie ćwiczenia można z powodzeniem wykonać w domu.
Wszystkim zainteresowanym przeprowadzeniem zajęć w ramach edukacji domowej lub szkolnej, udostępniamy bajkowo ilustrowany e-learning edukacyjno-ekologiczny o nazwie „Lekcje Ciepła”. Dzięki lekcjom przygotowanym dla szkół podstawowych, dzieci dowiedzą się jak rozsądnie korzystać z ciepła i energii.
więcejOdporne na wodę, tłuszcz i czas chemikalia PFAS znajdziemy niemal wszędzie – w wodzie, żywności, kosmetykach, ubraniach i opakowaniach.
Ciepłownictwo systemowe jest jednym z kluczowych elementów transformacji energetycznej miast.
Światowy Dzień Ziemi obchodzimy 22 kwietnia. Święto to jest okazją do promowania ekologicznych postaw, ale też uświadamiania problemów, które się…
Masywne, wciąż działające maszyny górnicze, kilkusetletnie podziemne wyrobiska, najdłuższy w Europie spływ sztolnią, karbońskie skamieliny… Oto Muzeum Górnictwa Węglowego!